Яндекс.Метрика


Розслідується нещасний випадок з електрослюсарем ПАТ «ЕЛЕКТРОМАШПРОМСЕРВІС»
17.06.2014

   Криворізьким гірничопромисловим теруправлінням створено комісію зі спеціального розслідування смертельного нещасного випадку, який стався з електрослюсарем черговим та з ремонту устаткування, підрядної організації ПАТ «ЕЛЕКТРОМАШПРОМСЕРВІС», виконуючої роботи на ПАТ «Південний ГЗК».

   З коротких обставин нещасного випадку відомо, що потерпілий, 1989 року народження, отримав травми не сумісні з життям від ураження електричним струмом під час виконання робіт по розчистці охоронної зони високовольтних ліній від чагарнику.

   Роботу комісії очолив головний державний гірничотехнічний інспектор відділу з розслідування нещасних випадків Криворізького теруправління Юрій Манаєнко.

 
Електротравму на ПАТ «Інгулецький ГЗК» розслідує Криворізьке теруправління
23.05.2014

   Криворізьке гірничопромислове територіальне управління розпочало розслідування смертельного нещасного випадку, який стався 23 червеня з електрослюсарем черговим та з ремонту устаткування на ПАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат».

    Потерпілий, 1973 року народження, під час виконання роботи по підключенню кабелю живлення ротору, потрапив під вплив електричного струму, в результаті чого отримав травми не сумісні з життям.

   Обставини і причини даного нещасного випадку з’ясовує комісія зі спеціального розслідування на чолі з начальником інспекції нагляду у гірничодобувній промисловості Борисом Останковим.

 
Розслідується смертельний нещасний випадок в ШБУ проходки шахти Родіна
05.05.2014

   30 квітня 2014р. на шахті Родіна ПАТ «Кривбасзалізрудком» смертельно травмовано кріпильника дільниці № 10 проходки шахто-будівельного управління.

   З коротких обставин нещасного випадку відомо, що потерпілий, 1980 року народження, під час армування розвантажувальної ями перекидача №1 горизонту 1390м скіпового руддвора шахти впав у піднятєвий. Падіння спричинила, раптово випавша з покрівлі виробки, гірнича порода, яка пошкодила запобіжний полок та робоче перекриття на якому знаходився кріпильник.

   Наразі рекомендовано призупинити роботи по будівництву та монтажу комплексу камери опрокидувачів горизонту 1390 м.

   Обставини і причини даного нещасного випадку з’ясовує комісія зі спеціального розслідування на чолі з головним державним гірничотехнічним інспектором відділу з розслідування нещасних випадків Криворізького теруправління Юрієм Гуровим.

 
Розпочато розслідування нещасного випадку на ПАТ «Криворізький завод гірничого обладнання»
12.03.2014

   Сьогодні, 12 березня 2014 року близько 07 години 25 хвилин на ПАТ «Криворізький завод гірничого обладнання» смертельно травмовано слюсаря із збирання металевих конструкцій 1950 року народження.

   За офіційним повідомленням підприємства та безпосередньо виїзду фахівців теруправління на місце нещасного випадку встановлено, що при переміщенні деталі («Втулка» (футеровка) вагою 2,5 тони) за допомогою електромостового крану один з крюків крану відчепився і втулка почала падати тим самим придавивши потерпілого, який в той час супроводжував даний процес.

   Причини і обставини даного нещасного випадку з’ясовує комісія зі спеціального розслідування на чолі з начальником відділу з розслідування нещасних випадків і розгляду звернень юридичних та фізичних осіб з цих питань Денисом Цвітком.

 
Криворізьким ТУ розслідується смертельний нещасний випадок на ш.Родіна
24.01.2014

   23 січня 2014р. на шахті Родіна ПАТ «Кривбасзалізрудком» загинув підземний прохідник дільниці №8.

   Тіло загиблого було знайдено без ознак життя у відрізному підняттєвому 146а осі горизонту 1297/1287м прохідником цієї ж дільниці.

   Наразі роботи по проходці відрізного підняттєвого даного горизонту призупинено.

   Обставини і причини даного нещасного випадку з’ясовує комісія із спеціального розслідування на чолі з головним державним гірничотехнічним інспектором відділу з розслідування нещасних випадків Криворізького теруправління Юрій Гуровим.

 
Розслідується нещасний випадок з працівником ПП «Строй-Арсенал»
26.12.2013

   Криворізьким гірничопромисловим теруправлінням створено комісію зі спеціального розслідування смертельного нещасного випадку, який стався 24 грудня поточного року з працівником ПП «Строй-Арсенал». Дане підприємство, як підрядна організація, виконувало будівельні роботи на ПАТ «ЦГЗК».

   З коротких обставин нещасного випадку відомо, що потерпілий, 1990 року народження, впав з висоти близько 19 метрів. Після надання першої медичної допомоги був доставлений в міську лікарню, де від одержаних травм помер.

   Роботу комісії очолив начальник відділу з розслідування нещасних випадків і розгляду звернень юридичних та фізичних осіб з цих питань Денис Цвіток.

 
Груповий нещасний випадок з працівниками Шахтобудівельного управління
02.12.2013

   29 листопада 2013р. стався груповий нещасний випадок з працівниками Шахтобудівельного управління проходки шахти Гвардійська ПАТ «Кривбасзалізрудком».

   При переміщенні опалубки, для виконання робіт по углубці ствола «Північний – Вентиляційний» горизонту 1190-1380м. стався раптовий розрив одного з канатів лебідки, яка була розташована на горизонті 1230м.. При падінні, канат травмував двох прохідників 1965 та 1980 років народження, та наніс травму не сумісну з життям кріпильнику 1983 року народження, які в той час виконували роботи на горизонті 1370м.

   Наразі роботи по углубці ствола «Північний – Вентиляційний» шахти Гвардійська призупинені.

   Обставини і причини даного нещасного випадку з’ясовує комісія зі спеціального розслідування на чолі з начальником відділу з розслідування нещасних випадків і розгляду звернень юридичних та фізичних осіб з цих питань Денисом Цвітком.

 
Криворізьке ТУ розслідує смертельний випадок на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
25.11.2013

   22 листопада поточного року о 17 годині 35 хвилин в кар’єрі гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» смертельно травмовано водія автотранспортного засобу САТ-785С (катерпіллер).

   З коротких обставин нещасного випадку відомо, що потерпілий, 1981 року народження, приїхавши на перевантажувальний пункт кар’єра виконував розвантаження гірничої маси у приямок перевантажувального пункту. Під час розвантаження сталося перекидання самоскиду з відмітки +54.000м на відмітку +42.000м.

   Комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку очолив начальник державної інспекції нагляду у гірничодобувній промисловості Борис Останков.

 
На шахті імені Леніна загинув прохідник
18.11.2013

   15 листопада 2013р. на шахті ім.Леніна ПАТ «Кривбасзалізрудком» смертельно травмовано прохідника дільниці № 4, у осях 92-98 горизонту 1340м.

   З коротких обставин нещасного випадку відомо, що потерпілий, 1989 року народження, виконував роботи по очистці бурового штреку від гірничої маси після проведеного вибуху. Під час виконання робіт сталося раптове відшарувалися куска породи з арки виробки, яким і було смертельно травмовано прохідника.

   Наразі прохідницькі роботи бурового штреку у осях 92-98 горизонту 1340м. призупинені.

   Обставини і причини даного нещасного випадку з’ясовує комісія із спеціального розслідування на чолі з головним державним гірничотехнічним інспектором відділу з розслідування нещасних випадків Криворізького теруправління Юрієм Манаєнком.

 
Криворізьке теруправління розслідує вибух газу в житловому будинку
15.10.2013

   Сьогодні, 15 жовтня близько 4 год. 15 хвл. ранку в житловому будинку на проспекті Металургів стався вибух газу в наслідок чого постраждало три особи, одна з яких смертельно.

   За попередньою інформацією вибух стався через порушення мешканцями будинку правил користування газовими приладами.

     Причини й обставини групового нещасного випадку з’ясовує комісія з технічного розслідування на чолі з начальником державної інспекції нагляду в промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки Валентином Озеряном.   

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 10 з 47
26.11.2014

Звернення

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Конкурс

Охорона праці очима дітей

Охорона праці очима дітей

2007-2012 © Криворізьке гірничопромислове ТУ, Розробка сайта - студія RIDIZ