Слот играть http://www.thehungryduck.ru/slot-play!


Яндекс.Метрика


Безпечне виконання робіт в охоронних зонах повітряних ліній електропередач
10.11.2014

Безпечне виконання робіт в охоронних зонах повітряних ліній електропередач

обговорили з представниками Жовтоводських РЕМ

   Фахівців Криворізького гірничопромислового територіального управління продовжують роботу по проведенню профілактичної роботи щодо організації безпечного виконання робіт в охоронних зонах повітряних ліній електропередач (далі ПЛ).

   Цього разу семінар-нарада з даного питань відбулась в м. Жовті Води з керівництвом ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» Жовтоводські розподільчі електричні мережі».

   Начальник державної інспекції нагляду в промисловості, за об’єктами підвищеної небезпеки та ринкового нагляду Валентин Озерян детально проаналізував стан електротравматизму та причини, що призвели до нещасних випадків під час виконання робіт в охоронних зонах ПЛ на підприємствах підконтрольних Криворізькому ТУ.

   На семінарі обговорювались питання безпечної експлуатації, технічне обслуговування, моніторинг стану електричних мереж різних класів напруги на енергопостачальних підприємствах.

   Зокрема, головний державний інспектор по нагляду в енергетиці Сергій Ющенко зупинився на якості роботи адміністративно-технічного персоналу, а це: оформленні наряд-допусків до виконання робіт на ПЛ, ведення оперативної документації, врахування наявності дефектів на ПЛ (опори, провід, трос, ізоляція траверси, роз’єднувачі тощо), виконання найбільш складних та небезпечних робіт (застосування вантажопідіймальних машин і механізмів; монтаж та демонтаж опор, проводів ПЛ; роботи на ПЛ у місцях перетину; роботи на вимкненому колі багатоколової ПЛ понад 1000 В; пофазний ремонт ПЛ понад 1000 В та ін..). Обговорили організацію робіт з розчищення трас ПЛ від дерев та допуск працівників будівельних організацій до робіт в діючих електроустановках і охоронних зонах ПЛ.

   Увагу учасників семінар-наради зосередили на виконанні профілактичних перевірок та вимірів стану трас ПЛ, стріл провисання проводів та тросів, віддалей від проводів до різних об’єктів.

   Разом з тим, фахівці теруправління наполегливо рекомендували керівництву Жовтоводських РЕМ посилити співпрацю з органами місцевої виконавчої влади, комунальними підприємствами міста, підприємствами зв’язку, транспортним господарством, аграрними структурами щодо додержання вимог по охороні електричних мереж та умов проведення робіт в охоронних зонах повітряних ліній електропередач. Рекомендували посилити контроль за допуском до робіт в електроустановках підприємств електроенергетики персоналу підрядних організацій.

   Підбиваючи підсумки зустрічі, фахівці теруправління акцентували увагу керівників підрозділів підприємства на обов’язковому забезпеченні безпечного виконання робіт в охоронних зонах повітряних ліній.

 
26.11.2014

Звернення

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Конкурс

Охорона праці очима дітей

Охорона праці очима дітей

2007-2012 © Криворізьке гірничопромислове ТУ, Розробка сайта - студія RIDIZ