Яндекс.Метрика


Плани розвитку гірничих робіт на 2015 рік захистили підприємства з підземним видобутку руди
12.11.2014

   Під головуванням начальника Криворізького гірничопромислового територіального управління Костянтина Корольова протягом тижня розглядались плани розвитку гірничих робіт а також нормативів втрат та засмічення корисних копалин під час видобутку у шахтах залізної руди на 2015 рік.

programu1.jpg    До складу комісії з розгляду програм були залучені керівний склад Криворізького експертно-технічного центру, представники воєнізованого гірничо-рятувального загону, науковці профільних інститутів та фахівці проектних організацій.

   Свої плани захищали гірничодобувні підприємства з підземного видобутку руди: ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка», ТОВ «Восток-Руда, ПАТ «Кривбасзалізрудком», ДП «Східний ГЗК», ПАТ «Марганецький ГЗК», гірничий департамент ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та ЗАТ «Запорізький ЗРК».

   Першочергово обговорювалось виконання виробничих показників, заявлених підприємствами у минулорічних програмах розвитку гірничих робіт. Враховуючи минулорічні протокольні рішення представники підприємств звітували про їх виконання та надавали ґрунтовні пояснення не виконаним пунктам, пропонуючи конкретні кроки спрямовані на розв’язання поставлених задач.

programu2.jpg    Слід зазначити, що спільно для більшості вищезазначених підприємств підіймались питання відставання в графіках виконання капітальних ремонтів стволів, копрів, надшахтних комплексів, будівель і споруд. Не менш актуальне питання - обстеження даних інженерних споруд. Зважаючи на їх особливості та специфіку, обстеження повинні проводити спеціалізовані (експертні) установи, що на сьогодні залишається проблемою, оскільки перевага надається мінімальним витратам, а не якості.

    Обговорюючи ведення вибухових робіт члени комісії не оминули увагою виконання цільової регіональної програми «Перехід гірничодобувних підприємств, підконтрольних Криворізькому гірничопромисловому теруправлінню, на безтротилові екологічно-безпечні вибухові речовини».

   Члени комісії цікавились планами роботи геолого-макшейдерських служб, зокрема їх контролем за пустотами, зсувами, потраплянням людей в зону зсувів.

  programu3.jpg   Обговорюючи фінансові плани на наступний рік, начальник теруправління зупинився на необхідності виділення коштів для можливості фахівцям підприємств приймати участь в семінарах, конференціях, особливо міжнародного рівня, одним словом для обміну досвідом: «Перспектива розвитку кожного підприємства у набутті досвіду, вдосконаленні наявного та впровадженні новітнього. А кожне підприємство просто зобов’язане працювати на перспективу».

   Сьогодні позитивним прикладами є ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка», ПАТ «Кривбасзалізрудком», ЗАТ «Запорізький ЗРК» де акціонери направляють значні інвестиції у технічне переоснащення виробництва, впровадження новітніх засобів контролю та керування виробничими процесами.

   Варто відзначити той факт, що не зважаючи на обмеження в здійснені заходів з державного нагляду (перевірок) підприємств що встановлені ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», всі підприємства представляли свої плани на досить високому рівні. Керівники шахт відповідально підійшли до зауважень та пропозицій фахівців теруправління, за необхідності надавали можливість відвідати виробничі об’єкти підприємств та особисто захищали свої програми.

  programu4.jpg   Всім підприємствам з видобутку залізної руди підземним способом Криворізьке теруправління плани розвитку гірничих робіт на 2015рік погодило. Розгляд планів розвитку гірничих робіт а також нормативів втрат та засмічення корисних копалин під час видобутку у кар’єрах та шахтах залізної руди на рівні Држгірпромнагляду відбудеться в другій половині грудня поточного року.

   Починаючи з 17 листопада свої програми захищатимуть підконтрольні Криворізькому ТУ підприємства з видобутку залізної руди відкритим способом.

 
26.11.2014

Звернення

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Конкурс

Охорона праці очима дітей

Охорона праці очима дітей

2007-2012 © Криворізьке гірничопромислове ТУ, Розробка сайта - студія RIDIZ